Używamy plików cookies w celu optymalizacji naszej witryny i naszych serwisów.
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
dP
10 sierpnia 2018 @ 10:30
Dla jasności sprawy.
Bezprawność tych pism wynika z faktu, że po cytowanym w pierwszym piśmie wyroku, nasz (?) TDT nadal chce stosować te same procedury, co przed wyrokiem.
Przyjęli taktykę, że ten wyrok ich rzekomo nie dotyczy, bo w tym wyroku określono prywatne zdanie wyrokujących sędziów, którzy są tylko zatrudnieni na etatach tego Sądu.
Ryba zawsze psuje się od głowy!
Pozdrawiam
dP
Sprostowacz
10 sierpnia 2018 @ 13:30
Przyjęli taktykę, aby kolejny raz sprawa trafiła do Sądu. Ich to nic nie kosztuje. Wszystko na konto Skarbu Państwa. 🙂 Po uprawomocnieniu się wyroku praktyk powinien złożyć doniesienie do prokuratury.
http://statystyka.policja.pl/st/kodeks-karny/przestepstwa-przeciwko-10/63570,Naduzycie-wladzy-art-231.html
Uchwała z dnia 29 stycznia 2004 r. (sygn. I KZP 38/03) Sąd Najwyższy stwierdził – odpowiadając na pytanie prawne Sądu Okręgowego we Wrocławiu na temat art. 231 § 3 kk:
Poza dyskusją pozostaje pogląd, ukształtowany na gruncie tego przepisu, że również „istotna szkoda” w rozumieniu art. 231 § 3 k.k., to nie tylko szkoda majątkowa, ale również niemajątkowa, co wynika z zestawienia § 3 tego przepisu z § 1; skutek w postaci „istotnej szkody” musi być spowodowany przez funkcjonariusza publicznego działającego na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, przy czym ustawodawca nie wskazuje konkretnego charakteru tych interesów. Należy zatem zakładać (podobnie jak w art. 246 d.k.k.), że może to być każdy interes, co oznacza, że szkoda w rozumieniu art. 231 § 3 k.k. nie jest zawężona wyłącznie do szkody materialnej (majątkowej), ale może obejmować także szkodę niemajątkową, a więc szkodę moralną, krzywdę stanowiącą znaczącą dolegliwość.
—————-
Przekroczenie uprawnień przez funkcjonariusza publicznego – charakter przestępstwa
„W wyrokach SN z: 2.12.2002 r. (IV KKN 273/01); z 8.5.2007 r. (IV KK 93/07) oraz postanowieniu z 25.2.2003 r. (WK 3/03), przyjmowano, że przestępstwo nadużycia władzy jest przestępstwem bezskutkowym, należącym do czynów abstrakcyjnego narażenia na niebezpieczeństwo, przy czym działanie na szkodę interesu publicznego lub prywatnego nie jest charakterystyką skutku, ale zachowania sprawcy, a samo powstanie bezpośredniego niebezpieczeństwa szkody nie jest znamieniem tego typu czynu zabronionego. W świetle drugiej grupy orzeczeń (wyroki SN z: 3.3.2009 r., WA 5/09; z 28.2.2008 r., WA 35/07 oraz postanowienie SN z 26.5.2004 r., V KK 4/04) przestępstwo nadużycia władzy ma charakter materialny, a jego skutkiem jest wystąpienie konkretnego narażenia na niebezpieczeństwo powstania szkody, co rodzi konieczność wykazania powiązania pomiędzy przekroczeniem uprawnień lub niedopełnieniem obowiązków a narażeniem dobra prawnego na uszczerbek. ”
http://czasopisma.beck.pl/nc/aktualnosc/przekroczenie-uprawnien-przez-funkcjonariusza-publicznego-charakter-przestepstwa/
Wstydu nie masz.
11 sierpnia 2018 @ 17:18
Po raz kolejny wypróżniasz się na cudzym bloku, nic nie wnosząc do sprawy.
Udajesz światowej klasy doradcę a sam sobie nie potrafisz poradzić.
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/9AE9601B63.
Dlatego diagnostów i innych zostaw w spokoju, do pięt im nie dorastasz.
Cytat:
„Przyjęli taktykę, aby kolejny raz sprawa trafiła do Sądu. Ich to nic nie kosztuje. Wszystko na konto Skarbu Państwa. Po uprawomocnieniu się wyroku praktyk powinien złożyć doniesienie do prokuratury.”
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/61519F99D0
Data orzeczenia 2018-01-09, Orzeczenie prawomocne
Przeczytaj sobie uzasadnienie to może wreszcie coś zrozumiesz a na praktyka nie licz,
bo na to nie zasługujesz.
Pozdrawiam
Praktyk
Sprostowacz
13 sierpnia 2018 @ 18:05
Przedstaw dokument lub powinien to dawno temu sprawdzić dp, czy ten wyrok dotyczy „doradcy”. Mam nadzieję, że po sprawdzeniu zostaniesz potraktowany w taki sam sposób jak odnosisz się do innych i zostaniesz okrzyknięty kłamcą i zostanie potwierdzone, że to ty na tym portalu – twoje słowa – „wypróżniasz się na cudzym”. Należy dodać szkodząc cały czas dp.
Anonim
15 sierpnia 2018 @ 16:50
Na pewno nie dotyczy doradcy!
Na pewno dotyczy G K.
Anonim
15 sierpnia 2018 @ 17:29
Z treści komentarza Praktyka wynika, że doradca to G.K z Łodzi, więc anonimie podobnie jak praktyk przedstaw dokument potwierdzający przedstawioną tezę.
?????
15 sierpnia 2018 @ 19:18
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/9AE9601B63
„ G.K. nie brał udziału w takich szkoleniach, gdyż nie pracował jako diagnosta i nie był diagnostą, jak również nigdy nie był pracownikiem stacji diagnostycznej.”
Grzegorz Krzemieniecki nigdy nie pracował, jako diagnosta i nie był diagnostą jak również nigdy nie był pracownikiem stacji diagnostycznej. To nie teza to fakty!!!!!!
Sprostowacz
16 sierpnia 2018 @ 02:36
Zamiast insynuacji, przedstaw dokument, że ten wyrok dotyczy wskazanej osoby w tym wyroku.
!!!
16 sierpnia 2018 @ 07:49
WYROK ZAWSZE DOTYCZY OSOBY
WSKAZANEJ W TYM WYROKU.
Sprostowacz
16 sierpnia 2018 @ 10:52
Na tej stronie i poprzednich, osoby np. wskazanej z imienia i nazwiska bezpodstawnie nie pierwszy raz z naruszeniem teraz RODO.
Sprostowacz
16 sierpnia 2018 @ 11:44
Inicjały osoby wskazanej w tym wyroku nie świadczą, że dotyczy G.K. z Łodzi. Tożsame dotyczy wskazanego w tym wyroku stowarzyszenia. Anonim i Praktyk dał ciała szkodząc działalności dp poprzednio i teraz. Dziwne w tym wszystkim jest to, że dp od wielu lat unika wnikliwej weryfikacji/sprawdzenia, czy wyrok ten dotyczy osoby wskazanej przez anonima i Praktyka.
Dp nie zapomnij napisać po otrzymaniu informacji publicznej z Sądu że anonim i Praktyk są kłamcami w związku z kojarzeniem podmiotu z centralnej polski z tym wyrokiem. To będzie twój „redaktorski” obowiązek.
EOT związany z tym wyrokiem.
Sprostowacz
16 sierpnia 2018 @ 11:53
Należy dodać, że są także kłamcami w związku z kojarzeniem SITK RP O/Krosno z tym wyrokiem.
EOT