Używamy plików cookies w celu optymalizacji naszej witryny i naszych serwisów.
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
12 września 2024 @ 08:14
Po przeczytaniu minister ze strachu schował się pod biurkiem a raczej spadł z krzesła ze śmiechu.
Bez urazy ale pisanie czegokolwiek do tych „półbogów” koalicji 13 czegoś tam jest stratą czasu.
12 września 2024 @ 08:47
A jak dla mnie to pierwsze sensowne stanowisko ze wszystkich publikowanych przez DP bo wprost pokazujące, że prowadzone przez Ministerstwo Infrastruktury (DTD) konsultacje społeczne są czystą fikcją bo urzędnicy ministerstwa nawet się nie wysilają by przed ich rozpoczęciem przygotować akty wykonawcze. Tak samo było z ustawą o systemach homologacji pojazdów i etc.
W zasadzie nie ma znaczenia czy z tego czy innego 13-go mamy koalicję i kto spał a kto nie spał do południa. Prawdziwymi ,, półbogami,, są urzędnicy średniego szczebla a ci ciągle ci sami od ponad 20 lat.
Poza tym co z tego, że zamiast Webera mamy Gancarza skoro na stanowiskach dyrektorskich DTD aniołki dwutygodniowego ministra pana Gajadura zabezpieczają tyły poprzednikom.
Jedyna nadzieja na zmiany w tym, że ktoś się wścieknie i weźmie żelazną miotłę.
12 września 2024 @ 15:47
cyt.: „weźmie żelazną miotłę”
– ona jest, stoi w kącie każdej SKP (lub cóś do niej podobnego).
Tylko nie ma komu jej wziąć, bo pracodawcy w spódnicy nie pozwalają, albo to same miękiszony na nich pracują (?).
Pozdrawiam
dP