Używamy plików cookies w celu optymalizacji naszej witryny i naszych serwisów.
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
Dziadek Piotra
20 października 2023 @ 12:24
O tej sprawie pisałem m.in.:
1.
18 września 2023 r.: https://www.diagnostasamochodowy.pl/2023/starosta-jedrzejowski-i-jego-rola-w-naszej-sprawie/
2.
27 września 2023 r.: https://www.diagnostasamochodowy.pl/2023/bezprawne-decyzje-po-roku-to-powiatowy-standard/
W obecnej sytuacji, gdy Starostwo odmawia pokazania najistotniejszych dokumentów (np.: treść skargi i wyjaśnienia naszego kolegi), to sprawę uważam za zakończoną.
Warta odnotowania jest też informacja wynikająca z otrzymanych dokumentów o tym, że:
a/ odstąpiono od zbadania czasu przedmiotowego BT uznając, że nie ma to znaczenia w tej sprawie,
b/ w okresie 01.06.2021 – 31.12.2022 wykonano 25 BT z wynikiem „N”, co stanowi 0,83 % wszystkich BT w tym okresie.
Pozdrawiam
dP
Jan Kowalski
20 października 2023 @ 17:35
Czemu nie poszedł do 'lokalnego sprzedawcy” z pretensjami a może to była „ustawka” by naprawić skrzynię biegów metodą na jelenia? Ciekawe jak diagnosta ma sprawdzić skrzynię biegów? Gdyby w zakresie badania była jazda próbna po mocnym rozgrzaniu oleju w skrzyni biegów to może coś by dało radę „wysłuchać” a tak po przejechaniu „ścieżki” raczej brak szans. Opinia mechanika nic nie warta, takie opinie wydaje rzeczoznawca i to tylko po demontażu podzespołów przy obu zainteresowanych stronach inaczej wszystko można podważyć w sądzie. Ostatnimi czasy coraz więcej takich klientów się trafia. Całe szczęście że to było obt. ale pomyślmy co będzie gdy stacja weźmie pieniążki za tzw. sprawdzenie przed zakupem pojazdu. Wtedy mogą być problemy bardzo drogo kosztujące firmę, bo diagnosta nie ponosi odpowiedzialności za takie sprawdzenie. A autko może być świetnie „szczepione ćwairtką” itp.
Jan Kowalski
20 października 2023 @ 17:37
miało być szczepione ćwiartką.