sie 30 2020
PRZEGLĄD TYGODNIA NR 13
Motto na dziś:
„Tylko merytorycznie i zero ideologii, jawność i transparentność, to jedyna przeciwwaga dla naszych patologii.”
Na dziś mam dwie sprawy:
Pierwsza sprawa.
1. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Diagnostów Samochodowych wraca do korzeni, czyli upodmiotowienie członków naszego środowiska zawodowego.
Druga sprawa.
2. Piszą pracodawcy w sprawie moich interpretacji ich ogłoszeń o poszukiwaniu pracownika.
(….).
31 sierpnia 2020 @ 06:58
Nic nie mówisz o siedmiu wspaniałych na czele z Grałem co związki mieli zakładać a promujesz OSDS
31 sierpnia 2020 @ 07:38
Temat nr 1 to jest lanie wody , temat z du..!
Tutaj powinny być poruszane na prawdę ważne tematy a nie takie coś , ze już nie wspomnę o formie przekazania tego . czuje się jakbym oglądał Dziennik Telewizyjny z lat 70-tych a mamy XXI wiek przypominam.
31 sierpnia 2020 @ 20:41
1. Promocja OSDS-u?
Nasz Informator nie jest przeznaczony tylko dla jednego podmiotu. Omawiamy wszystkie możliwe aspekty naszego życia zawodowego i wkład wszystkich organizacji w to życie.
2. „lanie wody, DT z lat 70-tych”, itd., itp., et’cetera.
Mój stary szef, jeszcze gdy pracowałem w Poznaniu mówił, że jak mamy uwagi do czyjejkolwiek pracy, to zamiast krytykować – zróbmy to sami, i już lepiej.
Trochę też, kierując się powyższym przesłaniem, zamiast poprawiać i krytykować Koleżanki i Kolegów na naszych branżowych forach postanowiłem sami pisać o naszych problemach. Nie chciałem zajmować się tylko krytykanctwem lub tylko hejtowaniem.
Zacząłem 10 lat temu i nadal mam o czym pisać.
Więc tak: KAŻDY MOŻE PRZYSŁAĆ MI TEKST DO UMIESZCZENIA, GDY DOTYCZY ON NASZEJ BRANŻY I NIE ZAWIERA TREŚCI NARUSZAJĄCYCH PRAWO LUB DOBRY OBYCZAJ!
Ja nie twierdzę, że wszystko robię dobrze, a na pewno każdy z Was może zrobić to lepiej. Więc nie czekajcie na jakieś zaproszenie, tylko przysyłajcie swoje materiały.
Pozdrawiam
dP