Używamy plików cookies w celu optymalizacji naszej witryny i naszych serwisów.
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
4 lipca 2019 @ 15:35
Super praca z dziedziny BHP.
Pozdrawiam autora.
4 lipca 2019 @ 19:23
Ocena celująca!!!
4 lipca 2019 @ 21:16
Dziękując Koledze za udostępnienie dla nas tej pracy chciałbym poinformować, że autorzy podobnych prac – związanych z naszą branżą lub związanych z poruszaną przez nas problematyką! – także mogą je upublicznić na stronach naszego „Informatora insp. UDS-a”. W tym celu przypominam adres kontaktowy:
[email protected]
I pozdrawiam
dP
4 lipca 2019 @ 23:05
A także mogą się reklamować celem …
Jak tu walczyć z patologiami w branży gdy „największy” bloger, prezes SDS-u reklamuje takie oto zachowania:
https://imgur.com/a/2dVWNbj
Jak nazwać zachowanie właściciela strony? pozostawiam szanownym czytelnikom do oceny.
5 lipca 2019 @ 11:01
Informuję uprzejmie, że mam podpisaną umowę na reklamę z firmą „Google”.
To oni decydują (a nie ja) o tym, kogo i kiedy reklamują na mojej stronce.
Tym samym, to nie ja odpowiadam za treść reklam.
Za treść reklam odpowiada na 100 % firma tak reklamująca się. Także za tę gadżetomanię.
Zachowań nieetycznych i nikczemnych w branży jest jeszcze wiele. Mamy co robić na długie lata.
I pozdrawiam kolegę Anonima,
co każdej niecnej metody się ima,
by skłócić własne środowisko,
bo to jest właściwie wszystko,
na co go w tej sytuacji stać.
Lepiej mu podkładać komuś nogę
niż do pozytywnej roboty się brać.
No nie mogę akceptować takich postaw, no nie mogę.
dP
5 lipca 2019 @ 12:28
„Tym samym, to nie ja odpowiadam za treść reklam”
(. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .)
– – – – – – – – – – –
Kolego G. – usunąłem ten twój wpis, albowiem:
1/ zawiera wulgaryzmy
2/ jest nie na temat
pozdrawiam
dP
– – – – –
P.S.
Kolego G.
Przecież niedawno zapowiadałeś, że już nie wrócisz na tę naszą stronkę. Więc o co chodzi z tym ciągłym powrotem i ukrywaniem się, podszywaniem pod jakiegoś „anonima”? Zabrakło odwagi cywilnej?
5 lipca 2019 @ 13:51
„1/ zawiera wulgaryzmy” kolejne kłamstwo Błażeja K. post nie zawierał żadnego wulgaryzmu i jak najbardziej był na temat RECENZENCIE.
5 lipca 2019 @ 07:01
Dzięki koledze B.K, za opublikowanie mojej pracy BHP ocena ryzyka zawodowego, może przyda się kolegom w ich pracy.
Pozdrawiam T.S
5 lipca 2019 @ 12:37
A wystarczy jedno, dosłownie jedno kliknięcie aby pozbyć się patologii ze strony no ale widać są „wyższe” pobudki aby tego nie robić.
https://imgur.com/a/ZxQfF3J
5 lipca 2019 @ 17:31
Cytat „Anonim
4 lipca 2019 @ 23:05
A także mogą się reklamować celem …
Jak tu walczyć z patologiami w branży gdy „największy” bloger, prezes SDS-u reklamuje takie oto zachowania:
https://imgur.com/a/2dVWNbj”
Żal ci że nie napisałeś ty.
Pozdrawiam
7 lipca 2019 @ 22:30
Autorowi bardzo niefortunnie do tej pracy wkleił się tekst zawarty pomiędzy stronami 34-36, bo dotyczy diagnostyki psychologicznej człowieka, a nie diagnostyki pojazdów na jakich powinien się skupić na SKP. Z treści wynika, że jako diagnosta samochodowy mam poddawać analizie psychologicznej kierowcę np. zespołu pojazdów? I co mam z wynikami tej analizy zrobić dowiadując się, dla przykładu w trakcie przeprowadzonego wywiadu, że jego prawo jazdy jest jedynym świadectwem jakie ma na dowiedzenie tego, że nie jest analfabetą, a po za tym lubi wypić i bije żonę? Ciekawi mnie również jak właściciel tej wzorcowej stacji ocenia i wynagradza wyniki psychologicznych analiz swoich diagnostów i jakimi kursami wspiera i rozwija ich psychologiczne kompetencje.
Około 10% pracy trąci czymś co idealnie pasuje do wykładu „Diagnostyka w poradnictwie i coachingu” dr Justyny Śmietańskiej. Diagnostyka psychologiczna na SKP – no koń by się uśmiał, a recenzent chyba pracy nie miał kiedy czytać.
8 lipca 2019 @ 16:11
„Prawidłowy kontakt diagnostyczny, czyli charakter relacji pomiędzy osoba badaną, a diagnostą…” w stacji kontroli pojazdów autor tekstu bada osoby no popatrz… Koń by się uśmiał.
8 lipca 2019 @ 22:45
Hej kolego G. i anonimowy mocarzu!
Faktycznie, może i „koń by się uśmiał”, gdyby wiedział, że to członek ścisłego kierownictwa OSDS z taką arogancją i wyższością traktuje innego przedstawiciela swojego własnego środowiska zawodowego.
Zamiast życzliwej rady dla Kolegi jest jedynie śmiech i pogarda?
„Koń by się uśmiał” gdyby się dowiedział, że w ten oraz w taki i podobny sposób chcecie przyciągnąć do naszego OSDS-u kolejnych Kolegów.
dP
9 lipca 2019 @ 06:47
„Zamiast życzliwej rady dla Kolegi jest jedynie śmiech i pogarda?”
– po pierwsze usunąć powyższą opracowanie że strony dp. Ponieważ sam autor naraża się na pośmiewisko co zostało uczyniono stawia również w złym świetle recenzenta, pro.otora jak i Alma Mater.
– po drugie udać się do recenzenta i promotora z prośbą o możliwość poprawy tekstu że względu na treść tam zamieszczoną.
– po trzecie zalecam dp więcej pokory i analizowanie co dzieje się na jego blogu, a nie obwiniać kogoś za dyrdymały jakie się tu zamieszcza począwszy od reklamy patologii do tekstów i prac jak powyżej. A już mieszanie w to jakimkolwiek organizacji jest zachowaniem nie wzbuxzajacym zaufania do persony dp.
To taka rada żeby uniknąć konsekwencji w przypadku gdyby, ktoras z osob zainteresowanych powyzszym opracowaniem dowiedziala się od osb trzecich co zostalo tu ujawnione.
9 lipca 2019 @ 15:59
Cyt.: „A już mieszanie w to jakimkolwiek organizacji jest zachowaniem nie wzbudzającym zaufania do persony dp.”
– to ciekawe. Interesuje mnie pytanie dlaczego lub na jakiej merytorycznej podstawie ten taki osąd o zaufaniu do mnie?
Czy nasze branżowe organizacje nie zasługują na zainteresowanie mediów i na ewentualną medialną krytykę w uzasadnionych przypadkach?
Czy zarząd naszego OSDS-u to jakaś święta krowa, której nie wolno „medialnie” dotknąć?
Jestem przekonany do wręcz odwrotnego stanowiska, że zaufanie do mnie by spadło natychmiast, gdybym otoczył parasolem ochronnym zarząd OSDS i piał na ich temat „jedynie słuszne peany” (może mała próba: światłość naszej branży, opoka profesjonalizmu na SKP, wzór cnót wszelakich w kontaktach z klientem, najlepsi z najlepszych w całej Polsce, niegasnące słońce nadziei i jedyne źródło wiedzy, itd., itp., et’cetera?).
Pozdrawiam
dP
29 lipca 2019 @ 17:04
Praca ciekawa, komentarze również, choć brakuje mi odpowiedzi na kilka rzuconych pytań.
Pozwolę sobie zadać kilka, może nawet powiązanych z wcześniej rzuconymi, bo w odpowiedziach 🙂 brak odpowiedzi co świadczy, że pytania generalnie zignorowano, a poświęcono się tylko bohaterskiej obronie autora, który coś tam w pocie czoła napisał.
To nie jest żart, że diagnosta ma dokonywać psychologicznej diagnostyki? – pozwólmy szerzej wypowiedzieć się autorowi, bo warto powiadomić autora, że takie pytania po przeczytaniu jego pracy padają i zaprosić do głębszej dyskusji jak on to sobie takie badanie wyobraża, jak posadzić badanego – temat takich badań dla mnie całkiem nowy i nie spotkałem się do tej pory z takimi propozycjami?
W związku z tym, że dP mocno broni autora to wnioskuję że artykuł nie jest żartem więc kolejne pytania:
jak i gdzie się w tej diagnostyce szkolić, aż rzuca się na afisz hasło Kliencie nasz diagnosta zdiagnozuje Twój samochód, Ciebie i całą Twoją rodzinę – tylko skąd mam wziąć kwalifikacje ?
czy informować użytkownika o tym, że przeprowadzamy na nim badanie z dziedziny diagnostyki psychologicznej?
co zrobić gdy diagnosta sam cierpi na schizofrenię, bo najczęściej jest tak, że umowa o pracę zobowiązuje go do czegoś zupełnie innego niż wymaga jego pracodawca i całkiem inne oczekiwania mają klienci SKP?
jak to wszystko zmieścić w czasie badania technicznego, na co szczególnie położyć nacisk, co wybrać – głębokie spojrzenie w oczy czy analizę spalin, czy takie wybory nie grożą utratą uprawnień – setki pytań wręcz się cisną do autora.
Nie bójmy się śmiało nazwać – pioniera nowej jakości przeprowadzania BT na SKP. Zgadzam się, że głosy krytyki są absolutnie nie na miejscu i ta witryna powinna rozwijać światłą myśl, zwłaszcza że we wspominanym OSDS nikomu nie wpadło do głowy by przyklasnąć takiej idei i wesprzeć prekursora.
31 lipca 2019 @ 11:10
„Praca ciekawa” i taka nowatorska 😉
9 sierpnia 2019 @ 13:20
„brakuje mi odpowiedzi na kilka rzuconych pytań.” szkoda, że ani autor pracy ani osoba zamieszczająca powyższą pracę nie kwapią się do udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Co może być tego przyczyną?