Dawniej popularny quiz został przywrócony!
Czy ZZDS należy zbudować w oparciu o współpracę z NSZZ "S", czy też z centralą OPZZ
Głosujący ogółem: 295
Tytuł | „Informator insp. UDS-a” |
Adres siedziby redakcji | 64-920 Piła, ul. Wenedów 7/15 |
Redaktor naczelny | Romuald Błażej Kowalski, ur. 27.01.1952 r. Wolsztyn; PESEL 52012713096, obywatelstwo Polska; zam. ul. Wenedów 7/15, 64-920 Piła |
Wydawca | Romuald Błażej Kowalski, zam. ul. Wenedów 7/15, 64-920 Piła |
Częstotliwość | dziennik |
sty 30 2014
ALKOMATY TUSKA
Alkomaty Tuska i zimowe dylematy.
Pisałem już o tych alkomatach, co to mają być lada dzień (?) w każdym samochodzie, jako o kolejnym dowodzie na słabość naszych urzędników transportowych, którzy nie potrafią właściwie doradzać Premierowi – http://www.diagnostasamochodowy.pl/2014/zle-sie-dzieje/
Ale teraz popatrzmy – dla odmiany – na ten problem z uśmiechem. A to za przyczyną mojego ulubionego tygodnika „Angora” nr 3 (1231).
Za jednym zamachem postanowiłem też pokazać Wam humor z „Angory” nr 5 (1233) o naszej szefowej, czyli o pewnej paniusi co to twierdzi, że każdej zimy wpadka być musi – zapraszam:
By dP • Różne sprawy, nie zdiagnozujesz bez kawy • Tags: decyzje urzędnicze, Minister Bieńkowska, Prawo o Ruchu Drogowym (PoRD)